WE ARE - HipHop and R&B

Friday, 29.06.18 / 23:00 – 05:00

Na 5 prachtige jaren WE ARE - Hiphop and R&B ELKE VRIJDAG in Club Vie Rotterdam, hebben wij een belangrijk besluit genomen! Na 29 juni stoppen we met onze clubavond elke vrijdag in Club Vie.

We hopen jullie allemaal 29 juni te zien tijdens de laatste WE ARE editie! This closing will be BIG!

WE ARE staat niet voor zomaar een avondje uit, nee het is elke week weer een belevenis! Een avond vol met banging Hiphop, R&B, Urban, Latin en alles wat daarop lijkt. Al deze beats worden naadloos aan elkaar gedraaid door een ruime selectie van oude bekende, huidige superdudes, grote verrassingen en future talents die achter de decks maar één missie hebben… je laten smeken voor de volgende editie!! En dan hebben we het nog niet over het entertainment gehad… Er is maar één woord hiervoor: WAUW!

Facebook: www.facebook.com/WeAreVie
Instagram: www.instagram.com/WeAreVie